• carpet-banner.jpg
  • banner_biura.JPG
  • url.jpeg
  • 7_5_banner.jpg
  • banner1_9.jpg
  • banner=20hotel.jpg
  • project-carpet-banner1.jpg

Prace z realizacji studia wiadomości

Oto doskonały przykład ciekawej aranżacji wykonanej z płytek dywanowych. Jest to jedno ze studii telewizyjnych TVN. Do tej realizacji wykonaliśmy szereg szablonów, krzywików i cyrkli. Nie jest to jedyne studio jakie wykonaliśmy. Studio główne faktów również jest naszym dziełem (oczywiście mowa o podłodze).

Czytaj więcej: Galeria studia telewizyjnego

Ciekawa i brudna realizacja polegająca na usunięciu starej klepki, usunięcie substancji smolistej, wylewka, wykładzina PCV, z cokołem wywiniętym na ścianę.

Czytaj więcej: Galeria z sali szkolnej

Realizacja standardowa: biuro w dużym biurowcu. Holl, recepcja i sala konferencyjna z ramką - wszystko w płytkach dywanowych + przytulna kuchnia w płytkach PCV

Czytaj więcej: Hol wejściowy i biuro

Realizujemy również zlecenia polegające na montażu tak zwanej wykładziny targowej. Przykład realizacji w Hali Expo 2000 w Warszawie przed wystawą samochodów.

Czytaj więcej: Salon samochodowy? Nie

Standard!

Wylewka i montaż wykładziny PCV (Altro antypoślizgowa) z cokołami wywiniętymi na ścianę, wyprowadzone media pod unity dentystyczne

Czytaj więcej: Wykładzina PCV w gabinecie dentystycznym

Typowy montaż dywanówki "na bogato" w Podwarszawskiej rezydencji.

Gruba wykładzina dywanowa i podkład z gąbki, Proszę zwrócić uwagę na przyklejenie wykładziny do gąbki klejem na całej powierzchni. Łączenia są zaczesywane specjalnym motkiem z kolcami, a efekt końcowy - aż miło popatrzeć - lub raczej - aż miło pochodzić.


 

Czytaj więcej: Dom jednorodzinny 2

Typowy montaż dywanówki "na bogato" w Podwarszawskiej rezydencji. Druga realizacja tutaj.

Czytaj więcej: Dom jednorodzinny